WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 11 794 Premkumar Nimalan 447-376 Kitty-Jean Laginha
2 Michael McKenna 10 875 Victor Gwee 475-436 Tawan Paepholsiri
3 Kitty-Jean Laginha 10 737 Eden Choo 411-399 Anand Bharadwaj
4 Jessica Pratesi 10 527 Shrinidhi Prakash 461-332 Jeremy Khoo
5 Oliver Garner 10 492 Tawan Paepholsiri 434-374 Eden Choo
6 Jeremy Khoo 9 780 Jayden Kuhne 438-385 Jessica Pratesi
7 Yeshan Jayasuriya 9 765 Cheong Yi Wei 483-346 Cheong Yi Hua
8 Eden Choo 9 764 Kitty-Jean Laginha 399-411 Oliver Garner
9 Victor Gwee 9 630 Michael McKenna 436-475 Premkumar Nimalan
10 Premkumar Nimalan 9 498 Anand Bharadwaj 376-447 Victor Gwee
11 Tawan Paepholsiri 9 388 Oliver Garner 374-434 Michael McKenna
12 Muhammad Jahanzaib 9 206 Nathallie Cabaluna 438-386 Shrinidhi Prakash
13 Kevin Ketagoda 9 90 Joe Knapper 407-403 Sinatarn Pattanasuwa
14 Sinatarn Pattanasuwa 8 737 Shaini Wilson 483-320 Kevin Ketagoda
15 William Kang 8 584 Pasith Teeka-Uttam 387-355 Sitthicok Boonsiri
16 Sitthicok Boonsiri 8 502 Cheong Yi Hua 427-339 William Kang
17 Mohd Bin Abdul Suma 8 403 Dylan D'Souza 392-327 Somphong Phosai
18 Cheong Yi Hua 8 402 Sitthicok Boonsiri 339-427 Yeshan Jayasuriya
19 Choo Zi Wei 8 400 Migara Jayasinghe 428-369 Nathallie Cabaluna
20 Somphong Phosai 8 354 Sanchit Kapoor 426-412 Mohd Bin Abdul Suma
21 Marvi Delfin 8 271 Muhammad Shahbaz 434-342 Anisha Bandaranaike
22 Anisha Bandaranaike 8 220 Neo Wei Sheng 460-316 Marvi Delfin
23 Vinu Wijesekara 8 146 Jamin Dispanya 425-351 Muhammad Shahbaz
24 Pasith Teeka-Uttam 8 144 William Kang 355-387 Shaini Wilson
25 Shaini Wilson 8 128 Sinatarn Pattanasuwa320-483 Pasith Teeka-Uttam
26 Minhaj Uddin Ahmad 8 96 Hamza Sheikh 377-283 Syed Taha ul Huda
27 Shrinidhi Prakash 8 26 Jessica Pratesi 332-461 Muhammad Jahanzaib
28 Shahzaib Khatri 7 442 Joe Leqoalane 430-355 Yong Jian Rong
29 Jayden Kuhne 7 366 Jeremy Khoo 385-438 Cheong Yi Wei
30 Visarut Ariyakajorn 7 334 Natasha Pratesi 445-230 Timothy Tan
31 Nathallie Cabaluna 7 296 Muhammad Jahanzaib 386-438 Choo Zi Wei
32 Cheong Yi Wei 7 260 Yeshan Jayasuriya 346-483 Jayden Kuhne
33 Joe Knapper 7 242 Kevin Ketagoda 403-407 Migara Jayasinghe
34 Migara Jayasinghe 7 167 Choo Zi Wei 369-428 Joe Knapper
35 Timothy Tan 7 143 Matthew Malitao 441-396 Visarut Ariyakajorn
36 Muhammad Shahbaz 7 78 Marvi Delfin 342-434 Vinu Wijesekara
37 Chang Ching Yet 7 -48 Shiidheswar Ravich 397-323 Neo Wei Sheng
38 Syed Taha ul Huda 7 -274 Sasika Jayasuriya 326-395 Minhaj Uddin Ahmad
39 Talal Amjad 7 -309 Javeria Arshad Mirza338-337 Hamza Sheikh
40 Sasika Jayasuriya 7 -374 Syed Taha ul Huda 395-326 K Sudharsan Surya
41 Yong Jian Rong 6 429 Javeria Salman 318-403 Shahzaib Khatri
42 Jack Durand 6 193 Siriwat Suttapintu 370-333 Javeria Arshad Mirza
43 Tim Butcher 6 155 Tanvi Binani 458-312 Naravit Nathapukdi
44 Javeria Salman 6 129 Yong Jian Rong 403-318 Siriwat Suttapintu
45 Naravit Nathapukdi 6 107 Muhd Adham Abdullah 503-351 Tim Butcher
46 Clarence Tew 6 59 Kim Rubina 401-327 Shiidheswar Ravich
47 Sanchit Kapoor 6 53 Somphong Phosai 412-426 Natasha Pratesi
48 Joe Leqoalane 6 20 Shahzaib Khatri 355-430 Dylan D'Souza
49 Dylan D'Souza 6 7 Mohd Bin Abdul Suma 327-392 Joe Leqoalane
50 Matthew Malitao 6 6 Timothy Tan 396-441 Jamin Dispanya
51 Jamin Dispanya 6 -97 Vinu Wijesekara 351-425 Matthew Malitao
52 Yash Gandhi 6 -101 Prema Maniam 446-278 Muhd Adham Abdullah
53 Nishan Perera 6 -104 Wan Mohd Azril 397-374 Kim Rubina
54 Shiidheswar Ravich 6 -107 Chang Ching Yet 323-397 Clarence Tew
55 Natasha Pratesi 6 -148 Visarut Ariyakajorn 230-445 Sanchit Kapoor
56 Neo Wei Sheng 6 -223 Anisha Bandaranaike 316-460 Chang Ching Yet
57 Johnston Tan 6 -306 K Sudharsan Surya 378-282 Wan Mohd Azril
58 K Sudharsan Surya 6 -423 Johnston Tan 282-378 Sasika Jayasuriya
59 Hamza Sheikh 6 -453 Minhaj Uddin Ahmad 283-377 Talal Amjad
60 Omari Atiba Blake 6 -633 Maree Farlow 371-319 Amir Andi
61 Javeria Arshad Mirza 5 590 Talal Amjad 337-338 Jack Durand
62 Siriwat Suttapintu 5 96 Jack Durand 333-370 Javeria Salman
63 Arvinran Rajendran 5 -79 Arunan Sethu 455-312 Harendraraj Mohanraj
64 Faraad Moyce 5 -94 Kukiat Khunpanitchot408-312 Tanvi Binani
65 Kim Rubina 5 -221 Clarence Tew 327-401 Nishan Perera
66 Alex Leckie-Zaharic 5 -224 Erica Tablan 435-286 Calvin Kong
67 Wan Mohd Azril 5 -310 Nishan Perera 374-397 Johnston Tan
68 Norathep Sripasit 5 -311 Harendraraj Mohanraj434-374 Kukiat Khunpanitchot
69 Muhd Adham Abdullah 5 -369 Naravit Nathapukdi 351-503 Yash Gandhi
70 Wilson Kang 5 -488 Calvin Kong 362-358 Prema Maniam
71 Amir Andi 4 -20 Asad Raza Merchant 410-423 Omari Atiba Blake
72 Asad Raza Merchant 4 -186 Amir Andi 423-410 Arunan Sethu
73 Harendraraj Mohanraj 4 -263 Norathep Sripasit 374-434 Arvinran Rajendran
74 Tanvi Binani 4 -269 Tim Butcher 312-458 Faraad Moyce
75 Pranav Rao 4 -443 Vikram Ajith 385-222 Pang Rickson
76 Kukiat Khunpanitchot 4 -456 Faraad Moyce 312-408 Norathep Sripasit
77 Calvin Kong 4 -480 Wilson Kang 358-362 Alex Leckie-Zaharic
78 Erica Tablan 4 -611 Alex Leckie-Zaharic 286-435 Maree Farlow
79 Navya Zaveri 4 -650 Pang Rickson 425-205 Vikram Ajith
80 Maree Farlow 4 -791 Omari Atiba Blake 319-371 Erica Tablan
81 Prema Maniam 4 -920 Yash Gandhi 278-446 Wilson Kang
82 Arunan Sethu 3 -556 Arvinran Rajendran 312-455 Asad Raza Merchant
83 Vikram Ajith 2 -1799 Pranav Rao 222-385 Navya Zaveri
84 Pang Rickson 0 -2991 Navya Zaveri 205-425 Pranav Rao
HG Kitty-Jean Laginha 625