WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 13 857 Jessica Pratesi 377-355 Jeremy Khoo
2 Eden Choo 11 966 Yeshan Jayasuriya 427-400 Tawan Paepholsiri
3 Jeremy Khoo 11 958 Oliver Garner 487-400 Anand Bharadwaj
4 Michael McKenna 11 834 Kitty-Jean Laginha 446-357 Jessica Pratesi
5 Tawan Paepholsiri 11 546 Victor Gwee 432-404 Eden Choo
6 Sinatarn Pattanasuwa 10 938 Sitthicok Boonsiri 462-373 Mohd Bin Abdul Suma
7 Victor Gwee 10 699 Tawan Paepholsiri 404-432 Yeshan Jayasuriya
8 Kitty-Jean Laginha 10 607 Michael McKenna 357-446 Oliver Garner
9 Cheong Yi Hua 10 520 Mohd Bin Abdul Suma 459-399 Muhammad Jahanzaib
10 Jessica Pratesi 10 414 Anand Bharadwaj 355-377 Michael McKenna
11 Marvi Delfin 10 380 Vinu Wijesekara 439-382 Shaini Wilson
12 Oliver Garner 10 230 Jeremy Khoo 400-487 Kitty-Jean Laginha
13 Muhammad Jahanzaib 10 218 Premkumar Nimalan 421-378 Cheong Yi Hua
14 Shahzaib Khatri 9 700 Shrinidhi Prakash 436-320 Kevin Ketagoda
15 Yeshan Jayasuriya 9 680 Eden Choo 400-427 Victor Gwee
16 William Kang 9 586 Kevin Ketagoda 437-418 Shrinidhi Prakash
17 Jayden Kuhne 9 556 Visarut Ariyakajorn 426-258 Nathallie Cabaluna
18 Nathallie Cabaluna 9 466 Cheong Yi Wei 419-355 Jayden Kuhne
19 Sitthicok Boonsiri 9 430 Sinatarn Pattanasuwa373-462 Premkumar Nimalan
20 Mohd Bin Abdul Suma 9 406 Cheong Yi Hua 399-459 Sinatarn Pattanasuwa
21 Premkumar Nimalan 9 358 Muhammad Jahanzaib 378-421 Sitthicok Boonsiri
22 Choo Zi Wei 9 320 Somphong Phosai 432-406 Anisha Bandaranaike
23 Anisha Bandaranaike 9 242 Pasith Teeka-Uttam 353-279 Choo Zi Wei
24 Muhammad Shahbaz 9 171 Migara Jayasinghe 381-367 Somphong Phosai
25 Minhaj Uddin Ahmad 9 99 Shaini Wilson 389-319 Vinu Wijesekara
26 Shaini Wilson 9 88 Minhaj Uddin Ahmad 319-389 Marvi Delfin
27 Kevin Ketagoda 9 -41 William Kang 418-437 Shahzaib Khatri
28 Shrinidhi Prakash 9 -59 Shahzaib Khatri 320-436 William Kang
29 Sasika Jayasuriya 9 -280 Yong Jian Rong 393-378 Matthew Malitao
30 Clarence Tew 8 352 Chang Ching Yet 442-216 Pasith Teeka-Uttam
31 Sanchit Kapoor 8 319 Joe Leqoalane 455-241 Javeria Salman
32 Migara Jayasinghe 8 302 Muhammad Shahbaz 367-381 Visarut Ariyakajorn
33 Somphong Phosai 8 265 Choo Zi Wei 406-432 Muhammad Shahbaz
34 Javeria Salman 8 248 Naravit Nathapukdi 455-337 Sanchit Kapoor
35 Joe Knapper 8 180 Timothy Tan 406-319 Naravit Nathapukdi
36 Visarut Ariyakajorn 8 175 Jayden Kuhne 258-426 Migara Jayasinghe
37 Pasith Teeka-Uttam 8 40 Anisha Bandaranaike 279-353 Clarence Tew
38 Vinu Wijesekara 8 10 Marvi Delfin 382-439 Minhaj Uddin Ahmad
39 Yash Gandhi 8 -80 Jamin Dispanya 383-363 Chang Ching Yet
40 Neo Wei Sheng 8 -102 Natasha Pratesi 458-378 Talal Amjad
41 Syed Taha ul Huda 8 -259 Talal Amjad 335-387 Cheong Yi Wei
42 Talal Amjad 8 -276 Syed Taha ul Huda 387-335 Neo Wei Sheng
43 Hamza Sheikh 8 -381 Johnston Tan 409-356 Javeria Arshad Mirza
44 Javeria Arshad Mirza 7 804 Faraad Moyce 450-301 Hamza Sheikh
45 Cheong Yi Wei 7 174 Nathallie Cabaluna 355-419 Syed Taha ul Huda
46 Jack Durand 7 135 Tim Butcher 388-381 Arvinran Rajendran
47 Arvinran Rajendran 7 83 Omari Atiba Blake 332-281 Jack Durand
48 Matthew Malitao 7 63 Dylan D'Souza 375-517 Sasika Jayasuriya
49 Timothy Tan 7 47 Joe Knapper 319-406 Joe Leqoalane
50 Dylan D'Souza 7 4 Matthew Malitao 517-375 Kim Rubina
51 Naravit Nathapukdi 7 2 Javeria Salman 337-455 Joe Knapper
52 Joe Leqoalane 7 -49 Sanchit Kapoor 241-455 Timothy Tan
53 Kim Rubina 7 -91 Alex Leckie-Zaharic 405-369 Dylan D'Souza
54 Shiidheswar Ravich 7 -130 Nishan Perera 445-401 Natasha Pratesi
55 Norathep Sripasit 7 -164 Wan Mohd Azril 413-298 Johnston Tan
56 Chang Ching Yet 7 -315 Clarence Tew 216-442 Yash Gandhi
57 Siriwat Suttapintu 6 377 K Sudharsan Surya 550-268 Omari Atiba Blake
58 Amir Andi 6 277 Harendraraj Mohanraj421-318 Tanvi Binani
59 Yong Jian Rong 6 272 Sasika Jayasuriya 378-393 Tim Butcher
60 Tim Butcher 6 135 Jack Durand 381-388 Yong Jian Rong
61 Asad Raza Merchant 6 -15 Tanvi Binani 361-326 Pranav Rao
62 Nishan Perera 6 -242 Shiidheswar Ravich 401-445 Jamin Dispanya
63 Muhd Adham Abdullah 6 -243 Wilson Kang 461-334 Calvin Kong
64 Natasha Pratesi 6 -280 Neo Wei Sheng 378-458 Shiidheswar Ravich
65 Jamin Dispanya 6 -316 Yash Gandhi 363-383 Nishan Perera
66 Wan Mohd Azril 6 -363 Norathep Sripasit 298-413 K Sudharsan Surya
67 Johnston Tan 6 -421 Hamza Sheikh 356-409 Norathep Sripasit
68 Calvin Kong 6 -441 Navya Zaveri 345-327 Muhd Adham Abdullah
69 Maree Farlow 6 -598 Vikram Ajith 369-260 Prema Maniam
70 Prema Maniam 6 -722 Erica Tablan 356-310 Maree Farlow
71 K Sudharsan Surya 6 -784 Siriwat Suttapintu 268-550 Wan Mohd Azril
72 Omari Atiba Blake 6 -878 Arvinran Rajendran 281-332 Siriwat Suttapintu
73 Tanvi Binani 5 -148 Asad Raza Merchant 326-361 Amir Andi
74 Pranav Rao 5 -203 Kukiat Khunpanitchot381-400 Asad Raza Merchant
75 Alex Leckie-Zaharic 5 -281 Kim Rubina 369-405 Faraad Moyce
76 Faraad Moyce 5 -399 Javeria Arshad Mirza301-450 Alex Leckie-Zaharic
77 Kukiat Khunpanitchot 5 -469 Pranav Rao 400-381 Harendraraj Mohanraj
78 Navya Zaveri 5 -613 Calvin Kong 327-345 Wilson Kang
79 Wilson Kang 5 -767 Muhd Adham Abdullah 334-461 Navya Zaveri
80 Harendraraj Mohanraj 4 -477 Amir Andi 318-421 Kukiat Khunpanitchot
81 Arunan Sethu 4 -630 Pang Rickson 374-312 Vikram Ajith
82 Erica Tablan 4 -741 Prema Maniam 310-356 Pang Rickson
83 Vikram Ajith 2 -1963 Maree Farlow 260-369 Arunan Sethu
84 Pang Rickson 0 -3312 Arunan Sethu 312-374 Erica Tablan
HG Kitty-Jean Laginha 625