WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 15 987 Sinatarn Pattanasuwa452-427 Michael McKenna
2 Michael McKenna 14 1168 Jeremy Khoo 453-350 Anand Bharadwaj
3 Jeremy Khoo 13 931 Michael McKenna 350-453 Tawan Paepholsiri
4 Tawan Paepholsiri 13 653 Marvi Delfin 581-341 Jeremy Khoo
5 Victor Gwee 12 801 William Kang 363-524 Premkumar Nimalan
6 Premkumar Nimalan 12 669 Choo Zi Wei 515-341 Victor Gwee
7 Jessica Pratesi 12 482 Kevin Ketagoda 407-357 Oliver Garner
8 Oliver Garner 12 460 Jayden Kuhne 403-455 Jessica Pratesi
9 Minhaj Uddin Ahmad 12 294 Shahzaib Khatri 443-388 Muhammad Jahanzaib
10 Muhammad Jahanzaib 12 172 Eden Choo 459-407 Minhaj Uddin Ahmad
11 Yeshan Jayasuriya 11 985 Nathallie Cabaluna 491-300 Eden Choo
12 Eden Choo 11 866 Muhammad Jahanzaib 407-459 Yeshan Jayasuriya
13 Sinatarn Pattanasuwa 11 749 Anand Bharadwaj 427-452 William Kang
14 William Kang 11 728 Victor Gwee 524-363 Sinatarn Pattanasuwa
15 Sitthicok Boonsiri 11 593 Clarence Tew 404-322 Kitty-Jean Laginha
16 Kitty-Jean Laginha 11 585 Cheong Yi Hua 423-294 Sitthicok Boonsiri
17 Somphong Phosai 11 509 Migara Jayasinghe 416-320 Jayden Kuhne
18 Jayden Kuhne 11 479 Oliver Garner 455-403 Somphong Phosai
19 Choo Zi Wei 11 308 Premkumar Nimalan 341-515 Marvi Delfin
20 Marvi Delfin 11 123 Tawan Paepholsiri 341-581 Choo Zi Wei
21 Shaini Wilson 11 46 Neo Wei Sheng 401-300 Kevin Ketagoda
22 Kevin Ketagoda 11 -36 Jessica Pratesi 357-407 Shaini Wilson
23 Javeria Arshad Mirza 10 1010 Shrinidhi Prakash 425-322 Shahzaib Khatri
24 Shahzaib Khatri 10 755 Minhaj Uddin Ahmad 388-443 Javeria Arshad Mirza
25 Cheong Yi Wei 10 687 Sasika Jayasuriya 379-374 Mohd Bin Abdul Suma
26 Mohd Bin Abdul Suma 10 397 Javeria Salman 426-344 Cheong Yi Wei
27 Migara Jayasinghe 10 364 Somphong Phosai 320-416 Nathallie Cabaluna
28 Nathallie Cabaluna 10 247 Yeshan Jayasuriya 300-491 Migara Jayasinghe
29 Visarut Ariyakajorn 10 241 Vinu Wijesekara 384-374 Cheong Yi Hua
30 Cheong Yi Hua 10 192 Kitty-Jean Laginha 294-423 Visarut Ariyakajorn
31 Anisha Bandaranaike 10 98 Muhammad Shahbaz 443-360 Yash Gandhi
32 Yash Gandhi 10 69 Pasith Teeka-Uttam 400-334 Anisha Bandaranaike
33 Yong Jian Rong 9 399 Hamza Sheikh 367-364 Matthew Malitao
34 Matthew Malitao 9 278 Sanchit Kapoor 424-275 Yong Jian Rong
35 Javeria Salman 9 246 Mohd Bin Abdul Suma 344-426 Clarence Tew
36 Timothy Tan 9 175 Jack Durand 432-327 Dylan D'Souza
37 Dylan D'Souza 9 137 Joe Knapper 447-364 Timothy Tan
38 Naravit Nathapukdi 9 137 Arvinran Rajendran 391-436 Arvinran Rajendran
39 Arvinran Rajendran 9 109 Naravit Nathapukdi 436-391 Naravit Nathapukdi
40 Norathep Sripasit 9 88 Joe Leqoalane 435-289 Jamin Dispanya
41 Jamin Dispanya 9 59 Kim Rubina 452-385 Norathep Sripasit
42 Vinu Wijesekara 9 58 Visarut Ariyakajorn 374-384 Pasith Teeka-Uttam
43 Pasith Teeka-Uttam 9 -40 Yash Gandhi 334-400 Vinu Wijesekara
44 Shiidheswar Ravich 9 -103 Talal Amjad 371-408 Muhammad Shahbaz
45 Muhammad Shahbaz 9 -107 Anisha Bandaranaike 360-443 Shiidheswar Ravich
46 Muhd Adham Abdullah 9 -138 Wan Mohd Azril 384-320 Joe Leqoalane
47 Joe Leqoalane 9 -171 Norathep Sripasit 289-435 Muhd Adham Abdullah
48 Neo Wei Sheng 9 -198 Shaini Wilson 300-401 Hamza Sheikh
49 Hamza Sheikh 9 -327 Yong Jian Rong 364-367 Neo Wei Sheng
50 Shrinidhi Prakash 9 -351 Javeria Arshad Mirza322-425 Omari Atiba Blake
51 Omari Atiba Blake 9 -363 Tim Butcher 395-352 Shrinidhi Prakash
52 Sasika Jayasuriya 9 -436 Cheong Yi Wei 374-379 Talal Amjad
53 Talal Amjad 9 -482 Shiidheswar Ravich 408-371 Sasika Jayasuriya
54 Syed Taha ul Huda 9 -600 Asad Raza Merchant 361-412 Asad Raza Merchant
55 Clarence Tew 8 209 Sitthicok Boonsiri 322-404 Javeria Salman
56 Asad Raza Merchant 8 129 Syed Taha ul Huda 412-361 Syed Taha ul Huda
57 Tanvi Binani 8 23 Siriwat Suttapintu 409-345 Alex Leckie-Zaharic
58 Alex Leckie-Zaharic 8 -8 Amir Andi 495-322 Tanvi Binani
59 Sanchit Kapoor 8 -36 Matthew Malitao 275-424 Nishan Perera
60 Nishan Perera 8 -148 Calvin Kong 423-259 Sanchit Kapoor
61 Joe Knapper 8 -160 Dylan D'Souza 364-447 Natasha Pratesi
62 Natasha Pratesi 8 -246 Kukiat Khunpanitchot385-356 Joe Knapper
63 K Sudharsan Surya 8 -597 Vikram Ajith 399-205 Prema Maniam
64 Prema Maniam 8 -648 Chang Ching Yet 338-325 K Sudharsan Surya
65 Siriwat Suttapintu 7 257 Tanvi Binani 345-409 Jack Durand
66 Jack Durand 7 -111 Timothy Tan 327-432 Siriwat Suttapintu
67 Faraad Moyce 7 -232 Pang Rickson 395-262 Kim Rubina
68 Kim Rubina 7 -255 Jamin Dispanya 385-452 Faraad Moyce
69 Johnston Tan 7 -461 Wilson Kang 332-373 Chang Ching Yet
70 Chang Ching Yet 7 -553 Prema Maniam 325-338 Johnston Tan
71 Wan Mohd Azril 7 -553 Muhd Adham Abdullah 320-384 Wilson Kang
72 Navya Zaveri 7 -609 Pranav Rao 336-403 Calvin Kong
73 Amir Andi 6 94 Alex Leckie-Zaharic 322-495 Tim Butcher
74 Tim Butcher 6 -28 Omari Atiba Blake 352-395 Amir Andi
75 Arunan Sethu 6 -436 Maree Farlow 357-345 Kukiat Khunpanitchot
76 Kukiat Khunpanitchot 6 -437 Natasha Pratesi 356-385 Arunan Sethu
77 Erica Tablan 6 -541 Harendraraj Mohanraj369-317 Pranav Rao
78 Pranav Rao 6 -588 Navya Zaveri 403-336 Erica Tablan
79 Calvin Kong 6 -775 Nishan Perera 259-423 Navya Zaveri
80 Maree Farlow 6 -819 Arunan Sethu 345-357 Harendraraj Mohanraj
81 Wilson Kang 6 -864 Johnston Tan 373-332 Wan Mohd Azril
82 Harendraraj Mohanraj 5 -409 Erica Tablan 317-369 Maree Farlow
83 Vikram Ajith 3 -2354 K Sudharsan Surya 205-399 Pang Rickson
84 Pang Rickson 0 -3826 Faraad Moyce 262-395 Vikram Ajith
HG Kitty-Jean Laginha 625