WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 18 1170 Tawan Paepholsiri 496-477 Oliver Garner
2 Michael McKenna 17 1028 Oliver Garner 395-467 Yeshan Jayasuriya
3 Victor Gwee 16 1053 Yeshan Jayasuriya 326-398 Somphong Phosai
4 Oliver Garner 16 657 Michael McKenna 467-395 Anand Bharadwaj
5 Yeshan Jayasuriya 15 1253 Victor Gwee 398-326 Michael McKenna
6 Somphong Phosai 15 683 Muhammad Jahanzaib 426-342 Victor Gwee
7 Premkumar Nimalan 15 676 Kevin Ketagoda 420-410 Tawan Paepholsiri
8 Tawan Paepholsiri 15 611 Anand Bharadwaj 477-496 Premkumar Nimalan
9 Eden Choo 14 1038 Eden Choo - Sinatarn Pattanasuwa
10 Sinatarn Pattanasuwa 14 1004 Javeria Arshad Mirza424-391 Eden Choo
11 Jeremy Khoo 14 820 Jeremy Khoo - Jeremy Khoo
12 Mohd Bin Abdul Suma 14 684 Kitty-Jean Laginha 486-286 Mohd Bin Abdul Suma
13 Cheong Yi Hua 14 515 William Kang 512-382 Jessica Pratesi
14 Jessica Pratesi 14 484 Timothy Tan 474-299 Cheong Yi Hua
15 Kevin Ketagoda 14 248 Premkumar Nimalan 410-420 Choo Zi Wei
16 Choo Zi Wei 14 216 Omari Atiba Blake 361-332 Kevin Ketagoda
17 Muhammad Jahanzaib 14 71 Somphong Phosai 342-426 Javeria Arshad Mirza
18 Javeria Arshad Mirza 13 1154 Sinatarn Pattanasuwa391-424 Muhammad Jahanzaib
19 Cheong Yi Wei 13 800 Yong Jian Rong 467-419 Migara Jayasinghe
20 Sitthicok Boonsiri 13 672 Nathallie Cabaluna 452-382 Jayden Kuhne
21 Migara Jayasinghe 13 421 Visarut Ariyakajorn 490-359 Cheong Yi Wei
22 Jayden Kuhne 13 402 Muhammad Shahbaz 360-302 Sitthicok Boonsiri
23 William Kang 13 261 Cheong Yi Hua 382-512 Kitty-Jean Laginha
24 Kitty-Jean Laginha 13 234 Mohd Bin Abdul Suma 286-486 William Kang
25 Arvinran Rajendran 13 196 Minhaj Uddin Ahmad 434-392 Timothy Tan
26 Timothy Tan 13 189 Jessica Pratesi 299-474 Arvinran Rajendran
27 Omari Atiba Blake 13 -17 Choo Zi Wei 332-361 Shaini Wilson
28 Marvi Delfin 13 -40 Muhd Adham Abdullah 402-371 Yong Jian Rong
29 Shaini Wilson 13 -214 Hamza Sheikh 394-370 Omari Atiba Blake
30 Yong Jian Rong 12 476 Cheong Yi Wei 419-467 Marvi Delfin
31 Jamin Dispanya 12 468 Asad Raza Merchant 483-259 Dylan D'Souza
32 Dylan D'Souza 12 407 Shahzaib Khatri 446-377 Jamin Dispanya
33 Nathallie Cabaluna 12 360 Sitthicok Boonsiri 382-452 Vinu Wijesekara
34 Vinu Wijesekara 12 310 Matthew Malitao 416-392 Nathallie Cabaluna
35 Muhammad Shahbaz 12 258 Jayden Kuhne 302-360 Alex Leckie-Zaharic
36 Alex Leckie-Zaharic 12 132 Anisha Bandaranaike 399-379 Muhammad Shahbaz
37 Visarut Ariyakajorn 12 117 Migara Jayasinghe 359-490 Minhaj Uddin Ahmad
38 Minhaj Uddin Ahmad 12 -22 Arvinran Rajendran 392-434 Visarut Ariyakajorn
39 Natasha Pratesi 12 -46 Yash Gandhi 385-328 Shrinidhi Prakash
40 Shrinidhi Prakash 12 -110 Neo Wei Sheng 478-399 Natasha Pratesi
41 Muhd Adham Abdullah 12 -141 Marvi Delfin 371-402 Hamza Sheikh
42 Hamza Sheikh 12 -276 Shaini Wilson 370-394 Muhd Adham Abdullah
43 Talal Amjad 12 -399 Syed Taha ul Huda 399-350 Amir Andi
44 Amir Andi 11 612 Siriwat Suttapintu 382-350 Talal Amjad
45 Shahzaib Khatri 11 449 Dylan D'Souza 377-446 Javeria Salman
46 Matthew Malitao 11 300 Vinu Wijesekara 392-416 Anisha Bandaranaike
47 Javeria Salman 11 277 Sanchit Kapoor 359-296 Shahzaib Khatri
48 Anisha Bandaranaike 11 75 Alex Leckie-Zaharic 379-399 Matthew Malitao
49 Asad Raza Merchant 11 -69 Jamin Dispanya 259-483 Nishan Perera
50 Nishan Perera 11 -76 Clarence Tew 407-319 Asad Raza Merchant
51 Joe Knapper 11 -103 Naravit Nathapukdi 474-361 Yash Gandhi
52 Yash Gandhi 11 -162 Natasha Pratesi 328-385 Joe Knapper
53 Joe Leqoalane 11 -188 Pasith Teeka-Uttam 533-279 Neo Wei Sheng
54 Neo Wei Sheng 11 -248 Shrinidhi Prakash 399-478 Joe Leqoalane
55 Chang Ching Yet 11 -410 Wan Mohd Azril 341-266 Sasika Jayasuriya
56 Sasika Jayasuriya 11 -519 Tim Butcher 460-385 Chang Ching Yet
57 Syed Taha ul Huda 11 -530 Talal Amjad 350-399 Siriwat Suttapintu
58 Siriwat Suttapintu 10 328 Amir Andi 350-382 Syed Taha ul Huda
59 Jack Durand 10 91 Tanvi Binani 403-332 Clarence Tew
60 Sanchit Kapoor 10 16 Javeria Salman 296-359 Arunan Sethu
61 Arunan Sethu 10 -158 Norathep Sripasit 389-313 Sanchit Kapoor
62 Naravit Nathapukdi 10 -311 Joe Knapper 361-474 Faraad Moyce
63 Faraad Moyce 10 -333 Shiidheswar Ravich 393-311 Naravit Nathapukdi
64 Pasith Teeka-Uttam 10 -543 Joe Leqoalane 279-533 Wan Mohd Azril
65 Wan Mohd Azril 10 -544 Chang Ching Yet 266-341 Pasith Teeka-Uttam
66 K Sudharsan Surya 10 -773 Wilson Kang 414-314 Tanvi Binani
67 Prema Maniam 10 -963 Kukiat Khunpanitchot346-309 Tim Butcher
68 Tim Butcher 9 344 Sasika Jayasuriya 385-460 Prema Maniam
69 Clarence Tew 9 16 Nishan Perera 319-407 Jack Durand
70 Tanvi Binani 9 -211 Jack Durand 332-403 K Sudharsan Surya
71 Norathep Sripasit 9 -270 Arunan Sethu 313-389 Pranav Rao
72 Pranav Rao 9 -462 Kim Rubina 357-279 Norathep Sripasit
73 Maree Farlow 9 -562 Pang Rickson 371-208 Johnston Tan
74 Johnston Tan 9 -579 Calvin Kong 361-311 Maree Farlow
75 Erica Tablan 9 -603 Navya Zaveri 351-299 Kukiat Khunpanitchot
76 Shiidheswar Ravich 9 -619 Faraad Moyce 311-393 Wilson Kang
77 Wilson Kang 9 -792 K Sudharsan Surya 314-414 Shiidheswar Ravich
78 Kukiat Khunpanitchot 8 -406 Prema Maniam 309-346 Erica Tablan
79 Kim Rubina 8 -478 Pranav Rao 279-357 Pang Rickson
80 Calvin Kong 8 -628 Johnston Tan 311-361 Harendraraj Mohanraj
81 Navya Zaveri 8 -1010 Erica Tablan 299-351 Vikram Ajith
82 Harendraraj Mohanraj 7 -51 Vikram Ajith 568-273 Calvin Kong
83 Vikram Ajith 4 -3090 Harendraraj Mohanraj273-568 Navya Zaveri
84 Pang Rickson 0 -4620 Maree Farlow 208-371 Kim Rubina
HG Kitty-Jean Laginha 625