WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Mohd Bin Abdul Suma 3 545 Prema Maniam 534-290 Jeremy Khoo
2 Oliver Garner 3 501 William Kang 463-337 Somphong Phosai
3 Somphong Phosai 3 459 Shaini Wilson 478-345 Oliver Garner
4 Pasith Teeka-Uttam 3 447 Yong Jian Rong 350-326 Michael McKenna
5 Eden Choo 3 369 Natasha Pratesi 431-331 Shaini Wilson
6 Jeremy Khoo 3 335 Matthew Malitao 420-410 Mohd Bin Abdul Suma
7 Jack Durand 3 276 Syed Taha ul Huda 413-313 Tawan Paepholsiri
8 Cheong Yi Wei 3 273 Victor Gwee 526-405 Sanchit Kapoor
9 Premkumar Nimalan 3 261 Sanchit Kapoor 455-287 Matthew Malitao
10 Amir Andi 3 187 Shahzaib Khatri 376-361 Sitthicok Boonsiri
11 Anisha Bandaranaike 3 144 Jamin Dispanya 392-371 Victor Gwee
12 Yeshan Jayasuriya 2 398 Harendraraj Mohanraj530-304 Migara Jayasinghe
13 Michael McKenna 2 390 Siriwat Suttapintu 405-425 Pasith Teeka-Uttam
14 Javeria Arshad Mirza 2 346 Muhd Adham Abdullah 404-255 Joe Leqoalane
15 Joe Knapper 2 331 Vikram Ajith 564-204 Minhaj Uddin Ahmad
16 Siriwat Suttapintu 2 276 Michael McKenna 425-405 Yong Jian Rong
17 Shahzaib Khatri 2 260 Amir Andi 361-376 William Kang
18 Anand Bharadwaj 2 248 Tim Butcher 400-296 Harendraraj Mohanraj
19 Sinatarn Pattanasuwa 2 219 Shiidheswar Ravich 487-340 Norathep Sripasit
20 Migara Jayasinghe 2 216 Neo Wei Sheng 431-366 Yeshan Jayasuriya
21 Jayden Kuhne 2 190 K Sudharsan Surya 545-312 Nathallie Cabaluna
22 Tawan Paepholsiri 2 183 Cheong Yi Hua 388-428 Jack Durand
23 Kevin Ketagoda 2 175 Joe Leqoalane 395-333 Tim Butcher
24 William Kang 2 166 Oliver Garner 337-463 Shahzaib Khatri
25 Wan Mohd Azril 2 134 Pang Rickson 570-172 Muhammad Jahanzaib
26 Jamin Dispanya 2 128 Anisha Bandaranaike 371-392 Muhd Adham Abdullah
27 Sitthicok Boonsiri 2 120 Jessica Pratesi 372-417 Amir Andi
28 Minhaj Uddin Ahmad 2 117 Navya Zaveri 425-281 Joe Knapper
29 Choo Zi Wei 2 112 Marvi Delfin 416-305 Prema Maniam
30 Cheong Yi Hua 2 111 Tawan Paepholsiri 428-388 Jessica Pratesi
31 Visarut Ariyakajorn 2 108 Talal Amjad 441-291 Faraad Moyce
32 Kitty-Jean Laginha 2 105 Muhammad Jahanzaib 435-309 Natasha Pratesi
33 Shaini Wilson 2 91 Somphong Phosai 345-478 Eden Choo
34 Clarence Tew 2 83 Johnston Tan 447-360 Nishan Perera
35 Jessica Pratesi 2 82 Sitthicok Boonsiri 417-372 Cheong Yi Hua
36 Muhammad Shahbaz 2 63 Calvin Kong 457-241 Hamza Sheikh
37 Vinu Wijesekara 2 50 Erica Tablan 426-381 Talal Amjad
38 Alex Leckie-Zaharic 2 46 Arunan Sethu 494-315 Shrinidhi Prakash
39 Dylan D'Souza 2 44 Faraad Moyce 329-294 Neo Wei Sheng
40 Victor Gwee 2 1 Cheong Yi Wei 405-526 Anisha Bandaranaike
41 Sanchit Kapoor 2 -16 Premkumar Nimalan 287-455 Cheong Yi Wei
42 Muhd Adham Abdullah 2 -19 Javeria Arshad Mirza255-404 Jamin Dispanya
43 Nathallie Cabaluna 2 -30 Nishan Perera 395-371 Jayden Kuhne
44 Sasika Jayasuriya 2 -46 Kim Rubina 371-310 Tanvi Binani
45 Hamza Sheikh 2 -53 Wilson Kang 435-322 Muhammad Shahbaz
46 Tanvi Binani 2 -68 Chang Ching Yet 344-331 Sasika Jayasuriya
47 Shrinidhi Prakash 2 -133 Timothy Tan 371-364 Alex Leckie-Zaharic
48 Matthew Malitao 1 264 Jeremy Khoo 410-420 Premkumar Nimalan
49 Yong Jian Rong 1 187 Pasith Teeka-Uttam 326-350 Siriwat Suttapintu
50 Joe Leqoalane 1 112 Kevin Ketagoda 333-395 Javeria Arshad Mirza
51 Pranav Rao 1 91 Naravit Nathapukdi 348-356 Marvi Delfin
52 Norathep Sripasit 1 37 Omari Atiba Blake 370-413 Sinatarn Pattanasuwa
53 Tim Butcher 1 27 Anand Bharadwaj 296-400 Kevin Ketagoda
54 Marvi Delfin 1 -18 Choo Zi Wei 305-416 Pranav Rao
55 Neo Wei Sheng 1 -38 Migara Jayasinghe 366-431 Dylan D'Souza
56 Nishan Perera 1 -45 Nathallie Cabaluna 371-395 Clarence Tew
57 Faraad Moyce 1 -78 Dylan D'Souza 294-329 Visarut Ariyakajorn
58 Harendraraj Mohanraj 1 -101 Yeshan Jayasuriya 304-530 Anand Bharadwaj
59 Natasha Pratesi 1 -102 Eden Choo 331-431 Kitty-Jean Laginha
60 Chang Ching Yet 1 -110 Tanvi Binani 331-344 Syed Taha ul Huda
61 Omari Atiba Blake 1 -127 Norathep Sripasit 413-370 Yash Gandhi
62 Talal Amjad 1 -143 Visarut Ariyakajorn 291-441 Vinu Wijesekara
63 Yash Gandhi 1 -162 Asad Raza Merchant 424-419 Omari Atiba Blake
64 Syed Taha ul Huda 1 -223 Jack Durand 313-413 Chang Ching Yet
65 Naravit Nathapukdi 1 -225 Pranav Rao 356-348 Calvin Kong
66 Maree Farlow 1 -242 Arvinran Rajendran 361-357 Kukiat Khunpanitchot
67 Prema Maniam 1 -243 Mohd Bin Abdul Suma 290-534 Choo Zi Wei
68 Kukiat Khunpanitchot 1 -252 Javeria Salman 339-338 Maree Farlow
69 Arvinran Rajendran 0 -215 Maree Farlow 357-361 Kim Rubina
70 Asad Raza Merchant 0 -229 Yash Gandhi 419-424 Johnston Tan
71 Javeria Salman 0 -263 Kukiat Khunpanitchot338-339 Erica Tablan
72 Kim Rubina 0 -281 Sasika Jayasuriya 310-371 Arvinran Rajendran
73 Muhammad Jahanzaib 0 -285 Kitty-Jean Laginha 309-435 Wan Mohd Azril
74 Erica Tablan 0 -303 Vinu Wijesekara 381-426 Javeria Salman
75 Johnston Tan 0 -313 Clarence Tew 360-447 Asad Raza Merchant
76 Timothy Tan 0 -319 Shrinidhi Prakash 364-371 Navya Zaveri
77 Shiidheswar Ravich 0 -356 Sinatarn Pattanasuwa340-487 Arunan Sethu
78 Arunan Sethu 0 -379 Alex Leckie-Zaharic 315-494 Shiidheswar Ravich
79 Calvin Kong 0 -458 Muhammad Shahbaz 241-457 Naravit Nathapukdi
80 Navya Zaveri 0 -476 Minhaj Uddin Ahmad 281-425 Timothy Tan
81 K Sudharsan Surya 0 -597 Jayden Kuhne 312-545 Vikram Ajith
82 Wilson Kang 0 -630 Hamza Sheikh 322-435 Pang Rickson
83 Vikram Ajith 0 -780 Joe Knapper 204-564 K Sudharsan Surya
84 Pang Rickson 0 -950 Wan Mohd Azril 172-570 Wilson Kang
HG Michael McKenna 580