WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Eden Choo 8 860 Anand Bharadwaj 535-403 Victor Gwee
2 Victor Gwee 8 729 Oliver Garner 495-330 Eden Choo
3 Michael McKenna 7 744 Premkumar Nimalan 448-377 Cheong Yi Wei
4 Kitty-Jean Laginha 7 676 Cheong Yi Wei 440-393 Premkumar Nimalan
5 Anand Bharadwaj 7 641 Eden Choo 403-535 Oliver Garner
6 Joe Knapper 7 477 Sitthicok Boonsiri 448-439 Nathallie Cabaluna
7 Oliver Garner 7 459 Victor Gwee 330-495 Anand Bharadwaj
8 Premkumar Nimalan 7 438 Michael McKenna 377-448 Kitty-Jean Laginha
9 Shaini Wilson 7 354 Nathallie Cabaluna 454-387 Sitthicok Boonsiri
10 Kevin Ketagoda 7 189 Pasith Teeka-Uttam 365-273 Jeremy Khoo
11 Sinatarn Pattanasuwa 6 641 William Kang 432-320 Pasith Teeka-Uttam
12 Cheong Yi Wei 6 464 Kitty-Jean Laginha 393-440 Michael McKenna
13 Mohd Bin Abdul Suma 6 446 Jeremy Khoo 405-383 Jayden Kuhne
14 Choo Zi Wei 6 410 Jayden Kuhne 388-318 William Kang
15 Migara Jayasinghe 6 404 Dylan D'Souza 460-339 Tawan Paepholsiri
16 Sitthicok Boonsiri 6 389 Joe Knapper 439-448 Shaini Wilson
17 Tawan Paepholsiri 6 325 Naravit Nathapukdi 479-371 Migara Jayasinghe
18 Nathallie Cabaluna 6 220 Shaini Wilson 387-454 Joe Knapper
19 Jessica Pratesi 6 132 Vinu Wijesekara 391-342 Minhaj Uddin Ahmad
20 Jamin Dispanya 6 113 Syed Taha ul Huda 483-291 Shrinidhi Prakash
21 Minhaj Uddin Ahmad 6 63 Muhammad Jahanzaib 383-330 Jessica Pratesi
22 Pasith Teeka-Uttam 6 45 Kevin Ketagoda 273-365 Sinatarn Pattanasuwa
23 Shrinidhi Prakash 6 25 Hamza Sheikh 426-386 Jamin Dispanya
24 Sasika Jayasuriya 6 -202 Johnston Tan 427-357 Yeshan Jayasuriya
25 Jeremy Khoo 5 490 Mohd Bin Abdul Suma 383-405 Kevin Ketagoda
26 William Kang 5 410 Sinatarn Pattanasuwa320-432 Choo Zi Wei
27 Yeshan Jayasuriya 5 398 Somphong Phosai 484-350 Sasika Jayasuriya
28 Jack Durand 5 316 Shahzaib Khatri 428-301 Muhammad Shahbaz
29 Jayden Kuhne 5 228 Choo Zi Wei 318-388 Mohd Bin Abdul Suma
30 Muhammad Shahbaz 5 198 Matthew Malitao 453-386 Jack Durand
31 Visarut Ariyakajorn 5 176 Clarence Tew 395-329 Marvi Delfin
32 Dylan D'Souza 5 161 Migara Jayasinghe 339-460 Naravit Nathapukdi
33 Naravit Nathapukdi 5 139 Tawan Paepholsiri 371-479 Dylan D'Souza
34 Cheong Yi Hua 5 113 Marvi Delfin 471-399 Clarence Tew
35 Vinu Wijesekara 5 39 Jessica Pratesi 342-391 Muhammad Jahanzaib
36 Sanchit Kapoor 5 23 Neo Wei Sheng 396-369 Talal Amjad
37 Muhammad Jahanzaib 5 -35 Minhaj Uddin Ahmad 330-383 Vinu Wijesekara
38 Hamza Sheikh 5 -69 Shrinidhi Prakash 386-426 Syed Taha ul Huda
39 Johnston Tan 5 -206 Sasika Jayasuriya 357-427 Somphong Phosai
40 Talal Amjad 5 -207 Maree Farlow 332-299 Sanchit Kapoor
41 K Sudharsan Surya 5 -269 Omari Atiba Blake 380-341 Javeria Arshad Mirza
42 Syed Taha ul Huda 5 -285 Jamin Dispanya 291-483 Hamza Sheikh
43 Yong Jian Rong 4 330 Javeria Arshad Mirza378-366 Omari Atiba Blake
44 Somphong Phosai 4 173 Yeshan Jayasuriya 350-484 Johnston Tan
45 Timothy Tan 4 145 Wilson Kang 504-286 Amir Andi
46 Shahzaib Khatri 4 108 Jack Durand 301-428 Matthew Malitao
47 Matthew Malitao 4 90 Muhammad Shahbaz 386-453 Shahzaib Khatri
48 Clarence Tew 4 47 Visarut Ariyakajorn 329-395 Cheong Yi Hua
49 Siriwat Suttapintu 4 25 Amir Andi 438-394 Wilson Kang
50 Marvi Delfin 4 -37 Cheong Yi Hua 399-471 Visarut Ariyakajorn
51 Natasha Pratesi 4 -42 Arvinran Rajendran 465-381 Arunan Sethu
52 Kim Rubina 4 -55 Tanvi Binani 416-330 Norathep Sripasit
53 Neo Wei Sheng 4 -56 Sanchit Kapoor 369-396 Maree Farlow
54 Joe Leqoalane 4 -65 Arunan Sethu 404-393 Arvinran Rajendran
55 Anisha Bandaranaike 4 -160 Shiidheswar Ravich 453-392 Muhd Adham Abdullah
56 Muhd Adham Abdullah 4 -169 Alex Leckie-Zaharic 409-326 Anisha Bandaranaike
57 Yash Gandhi 4 -212 Norathep Sripasit 336-331 Tanvi Binani
58 Maree Farlow 4 -336 Talal Amjad 299-332 Neo Wei Sheng
59 Omari Atiba Blake 4 -362 K Sudharsan Surya 341-380 Yong Jian Rong
60 Javeria Arshad Mirza 3 357 Yong Jian Rong 366-378 K Sudharsan Surya
61 Javeria Salman 3 51 Prema Maniam 420-223 Wan Mohd Azril
62 Amir Andi 3 -87 Siriwat Suttapintu 394-438 Timothy Tan
63 Arunan Sethu 3 -88 Joe Leqoalane 393-404 Natasha Pratesi
64 Nishan Perera 3 -117 Tim Butcher 425-384 Prema Maniam
65 Arvinran Rajendran 3 -161 Natasha Pratesi 381-465 Joe Leqoalane
66 Chang Ching Yet 3 -208 Erica Tablan 442-289 Pranav Rao
67 Norathep Sripasit 3 -217 Yash Gandhi 331-336 Kim Rubina
68 Tanvi Binani 3 -237 Kim Rubina 330-416 Yash Gandhi
69 Wan Mohd Azril 3 -238 Faraad Moyce 398-370 Javeria Salman
70 Wilson Kang 3 -273 Timothy Tan 286-504 Siriwat Suttapintu
71 Shiidheswar Ravich 3 -308 Anisha Bandaranaike 392-453 Alex Leckie-Zaharic
72 Pranav Rao 3 -364 Calvin Kong 314-248 Chang Ching Yet
73 Alex Leckie-Zaharic 3 -373 Muhd Adham Abdullah 326-409 Shiidheswar Ravich
74 Harendraraj Mohanraj 3 -464 Navya Zaveri 372-294 Vikram Ajith
75 Prema Maniam 3 -719 Javeria Salman 223-420 Nishan Perera
76 Tim Butcher 2 -227 Nishan Perera 384-425 Faraad Moyce
77 Faraad Moyce 2 -288 Wan Mohd Azril 370-398 Tim Butcher
78 Asad Raza Merchant 2 -370 Kukiat Khunpanitchot538-401 Pang Rickson
79 Erica Tablan 2 -525 Chang Ching Yet 289-442 Calvin Kong
80 Calvin Kong 2 -591 Pranav Rao 248-314 Erica Tablan
81 Navya Zaveri 2 -678 Harendraraj Mohanraj294-372 Kukiat Khunpanitchot
82 Kukiat Khunpanitchot 2 -752 Asad Raza Merchant 401-538 Navya Zaveri
83 Vikram Ajith 2 -1168 Pang Rickson 335-231 Harendraraj Mohanraj
84 Pang Rickson 0 -2041 Vikram Ajith 231-335 Asad Raza Merchant
HG Kitty-Jean Laginha 625