WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Eden Choo 9 861 Michael McKenna 432-496 Premkumar Nimalan
2 Michael McKenna 9 851 Eden Choo 496-432 Anand Bharadwaj
3 Anand Bharadwaj 9 708 Joe Knapper 443-434 Michael McKenna
4 Kitty-Jean Laginha 8 697 Victor Gwee 499-405 Sitthicok Boonsiri
5 Victor Gwee 8 570 Kitty-Jean Laginha 405-499 Sinatarn Pattanasuwa
6 Premkumar Nimalan 8 484 Oliver Garner 319-346 Eden Choo
7 Oliver Garner 8 428 Premkumar Nimalan 346-319 Nathallie Cabaluna
8 Tawan Paepholsiri 8 384 Nathallie Cabaluna 389-363 Joe Knapper
9 Jessica Pratesi 8 360 Jamin Dispanya 470-385 Shaini Wilson
10 Shaini Wilson 8 329 Kevin Ketagoda 394-345 Jessica Pratesi
11 Shrinidhi Prakash 8 165 Sasika Jayasuriya 369-279 Kevin Ketagoda
12 Sinatarn Pattanasuwa 7 673 Cheong Yi Wei 358-446 Victor Gwee
13 Jeremy Khoo 7 615 William Kang 475-414 Cheong Yi Wei
14 Jayden Kuhne 7 526 Muhammad Shahbaz 450-326 William Kang
15 Cheong Yi Wei 7 509 Sinatarn Pattanasuwa446-358 Jeremy Khoo
16 Yeshan Jayasuriya 7 462 Jack Durand 390-330 Migara Jayasinghe
17 Sitthicok Boonsiri 7 442 Migara Jayasinghe 403-424 Kitty-Jean Laginha
18 Cheong Yi Hua 7 436 Naravit Nathapukdi 449-277 Choo Zi Wei
19 Choo Zi Wei 7 395 Mohd Bin Abdul Suma 432-351 Cheong Yi Hua
20 Migara Jayasinghe 7 392 Sitthicok Boonsiri 424-403 Yeshan Jayasuriya
21 Nathallie Cabaluna 7 352 Tawan Paepholsiri 363-389 Oliver Garner
22 Joe Knapper 7 310 Anand Bharadwaj 434-443 Tawan Paepholsiri
23 Muhammad Jahanzaib 7 153 Hamza Sheikh 474-365 Jamin Dispanya
24 Kevin Ketagoda 7 76 Shaini Wilson 345-394 Shrinidhi Prakash
25 Pasith Teeka-Uttam 7 -10 Minhaj Uddin Ahmad 427-362 Hamza Sheikh
26 William Kang 6 445 Jeremy Khoo 414-475 Jayden Kuhne
27 Somphong Phosai 6 291 Yong Jian Rong 492-400 Siriwat Suttapintu
28 Sanchit Kapoor 6 214 Vinu Wijesekara 364-373 Mohd Bin Abdul Suma
29 Mohd Bin Abdul Suma 6 191 Choo Zi Wei 351-432 Sanchit Kapoor
30 Dylan D'Souza 6 148 Visarut Ariyakajorn 308-326 Muhammad Shahbaz
31 Natasha Pratesi 6 139 Kim Rubina 330-298 Joe Leqoalane
32 Visarut Ariyakajorn 6 128 Dylan D'Souza 326-308 Matthew Malitao
33 Muhammad Shahbaz 6 94 Jayden Kuhne 326-450 Dylan D'Souza
34 Marvi Delfin 6 52 Siriwat Suttapintu 391-368 Kim Rubina
35 Neo Wei Sheng 6 24 Joe Leqoalane 438-388 Vinu Wijesekara
36 Anisha Bandaranaike 6 10 Yash Gandhi 459-375 Johnston Tan
37 Jamin Dispanya 6 -22 Jessica Pratesi 385-470 Muhammad Jahanzaib
38 Vinu Wijesekara 6 -31 Sanchit Kapoor 373-364 Neo Wei Sheng
39 Minhaj Uddin Ahmad 6 -145 Pasith Teeka-Uttam 362-427 Sasika Jayasuriya
40 Hamza Sheikh 6 -173 Muhammad Jahanzaib 365-474 Pasith Teeka-Uttam
41 Syed Taha ul Huda 6 -239 K Sudharsan Surya 387-336 Javeria Arshad Mirza
42 Sasika Jayasuriya 6 -296 Shrinidhi Prakash 279-369 Minhaj Uddin Ahmad
43 Talal Amjad 6 -303 Johnston Tan 368-264 K Sudharsan Surya
44 Javeria Arshad Mirza 5 625 Omari Atiba Blake 499-245 Syed Taha ul Huda
45 Yong Jian Rong 5 434 Somphong Phosai 400-492 Jack Durand
46 Javeria Salman 5 261 Amir Andi 424-366 Shahzaib Khatri
47 Jack Durand 5 236 Yeshan Jayasuriya 330-390 Yong Jian Rong
48 Siriwat Suttapintu 5 182 Marvi Delfin 368-391 Somphong Phosai
49 Shahzaib Khatri 5 150 Timothy Tan 417-334 Javeria Salman
50 Timothy Tan 5 91 Shahzaib Khatri 334-417 Naravit Nathapukdi
51 Matthew Malitao 5 42 Clarence Tew 364-453 Visarut Ariyakajorn
52 Joe Leqoalane 5 23 Neo Wei Sheng 388-438 Natasha Pratesi
53 Clarence Tew 5 -15 Matthew Malitao 453-364 Clarence Tew
54 Kim Rubina 5 -20 Natasha Pratesi 298-330 Marvi Delfin
55 Naravit Nathapukdi 5 -38 Cheong Yi Hua 277-449 Timothy Tan
56 Muhd Adham Abdullah 5 -63 Maree Farlow 480-288 Shiidheswar Ravich
57 Chang Ching Yet 5 -124 Arvinran Rajendran 378-311 Harendraraj Mohanraj
58 Shiidheswar Ravich 5 -187 Pranav Rao 355-274 Muhd Adham Abdullah
59 K Sudharsan Surya 5 -334 Syed Taha ul Huda 336-387 Talal Amjad
60 Johnston Tan 5 -336 Talal Amjad 264-368 Anisha Bandaranaike
61 Tim Butcher 4 -15 Prema Maniam 424-372 Asad Raza Merchant
62 Tanvi Binani 4 -123 Norathep Sripasit 336-376 Tanvi Binani
63 Harendraraj Mohanraj 4 -201 Alex Leckie-Zaharic 375-428 Chang Ching Yet
64 Norathep Sripasit 4 -244 Tanvi Binani 376-336 Nishan Perera
65 Nishan Perera 4 -254 Arunan Sethu 350-341 Norathep Sripasit
66 Wan Mohd Azril 4 -300 Wilson Kang 380-290 Alex Leckie-Zaharic
67 Alex Leckie-Zaharic 4 -360 Harendraraj Mohanraj428-375 Wan Mohd Azril
68 Erica Tablan 4 -411 Navya Zaveri 372-359 Wilson Kang
69 Yash Gandhi 4 -450 Anisha Bandaranaike 375-459 Maree Farlow
70 Maree Farlow 4 -558 Muhd Adham Abdullah 288-480 Yash Gandhi
71 Prema Maniam 4 -625 Tim Butcher 372-424 Omari Atiba Blake
72 Omari Atiba Blake 4 -812 Javeria Arshad Mirza245-499 Prema Maniam
73 Amir Andi 3 -174 Javeria Salman 366-424 Arunan Sethu
74 Asad Raza Merchant 3 -175 Faraad Moyce 346-406 Tim Butcher
75 Arunan Sethu 3 -246 Nishan Perera 341-350 Amir Andi
76 Arvinran Rajendran 3 -366 Chang Ching Yet 311-378 Pranav Rao
77 Faraad Moyce 3 -388 Asad Raza Merchant 406-346 Navya Zaveri
78 Kukiat Khunpanitchot 3 -461 Pang Rickson 489-179 Vikram Ajith
79 Pranav Rao 3 -462 Shiidheswar Ravich 274-355 Arvinran Rajendran
80 Wilson Kang 3 -543 Wan Mohd Azril 290-380 Erica Tablan
81 Calvin Kong 3 -641 Vikram Ajith 359-308 Pang Rickson
82 Navya Zaveri 3 -672 Erica Tablan 359-372 Faraad Moyce
83 Vikram Ajith 2 -1535 Calvin Kong 308-359 Kukiat Khunpanitchot
84 Pang Rickson 0 -2606 Kukiat Khunpanitchot179-489 Calvin Kong
HG Kitty-Jean Laginha 625