WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 12 835 Kitty-Jean Laginha 511-470 Jessica Pratesi
2 Eden Choo 10 939 Oliver Garner 486-311 Yeshan Jayasuriya
3 Jeremy Khoo 10 871 Jessica Pratesi 433-342 Oliver Garner
4 Michael McKenna 10 745 Tawan Paepholsiri 373-503 Kitty-Jean Laginha
5 Victor Gwee 10 727 Premkumar Nimalan 449-352 Tawan Paepholsiri
6 Kitty-Jean Laginha 10 696 Anand Bharadwaj 470-511 Michael McKenna
7 Tawan Paepholsiri 10 518 Michael McKenna 503-373 Victor Gwee
8 Jessica Pratesi 10 436 Jeremy Khoo 342-433 Anand Bharadwaj
9 Oliver Garner 10 317 Eden Choo 311-486 Jeremy Khoo
10 Sinatarn Pattanasuwa 9 849 Kevin Ketagoda 440-328 Sitthicok Boonsiri
11 Yeshan Jayasuriya 9 707 Cheong Yi Hua 375-433 Eden Choo
12 Sitthicok Boonsiri 9 519 William Kang 366-349 Sinatarn Pattanasuwa
13 Mohd Bin Abdul Suma 9 466 Somphong Phosai 443-380 Cheong Yi Hua
14 Cheong Yi Hua 9 460 Yeshan Jayasuriya 433-375 Mohd Bin Abdul Suma
15 Premkumar Nimalan 9 401 Victor Gwee 352-449 Muhammad Jahanzaib
16 Marvi Delfin 9 323 Anisha Bandaranaike 411-359 Vinu Wijesekara
17 Muhammad Jahanzaib 9 175 Shrinidhi Prakash 363-394 Premkumar Nimalan
18 Shaini Wilson 9 158 Pasith Teeka-Uttam 353-323 Minhaj Uddin Ahmad
19 Shrinidhi Prakash 9 57 Muhammad Jahanzaib 394-363 Shahzaib Khatri
20 Kevin Ketagoda 9 -22 Sinatarn Pattanasuwa328-440 William Kang
21 Shahzaib Khatri 8 584 Yong Jian Rong 518-376 Shrinidhi Prakash
22 William Kang 8 567 Sitthicok Boonsiri 349-366 Kevin Ketagoda
23 Nathallie Cabaluna 8 402 Choo Zi Wei 462-356 Cheong Yi Wei
24 Jayden Kuhne 8 388 Cheong Yi Wei 382-360 Visarut Ariyakajorn
25 Visarut Ariyakajorn 8 343 Timothy Tan 393-384 Jayden Kuhne
26 Migara Jayasinghe 8 316 Joe Knapper 492-343 Muhammad Shahbaz
27 Choo Zi Wei 8 294 Nathallie Cabaluna 356-462 Somphong Phosai
28 Somphong Phosai 8 291 Mohd Bin Abdul Suma 380-443 Choo Zi Wei
29 Anisha Bandaranaike 8 168 Marvi Delfin 359-411 Pasith Teeka-Uttam
30 Muhammad Shahbaz 8 157 Vinu Wijesekara 482-403 Migara Jayasinghe
31 Pasith Teeka-Uttam 8 114 Shaini Wilson 323-353 Anisha Bandaranaike
32 Vinu Wijesekara 8 67 Muhammad Shahbaz 403-482 Marvi Delfin
33 Minhaj Uddin Ahmad 8 29 Syed Taha ul Huda 285-352 Shaini Wilson
34 Syed Taha ul Huda 8 -207 Minhaj Uddin Ahmad 352-285 Talal Amjad
35 Sasika Jayasuriya 8 -295 K Sudharsan Surya 418-339 Yong Jian Rong
36 Cheong Yi Wei 7 238 Jayden Kuhne 360-382 Nathallie Cabaluna
37 Matthew Malitao 7 205 Jamin Dispanya 485-286 Dylan D'Souza
38 Joe Leqoalane 7 165 Dylan D'Souza 466-321 Sanchit Kapoor
39 Timothy Tan 7 134 Visarut Ariyakajorn 384-393 Joe Knapper
40 Javeria Salman 7 130 Siriwat Suttapintu 408-407 Naravit Nathapukdi
41 Clarence Tew 7 126 Shiidheswar Ravich 383-316 Chang Ching Yet
42 Naravit Nathapukdi 7 120 Tim Butcher 432-419 Javeria Salman
43 Sanchit Kapoor 7 105 Natasha Pratesi 385-333 Joe Leqoalane
44 Joe Knapper 7 93 Migara Jayasinghe 343-492 Timothy Tan
45 Chang Ching Yet 7 -89 Neo Wei Sheng 343-384 Clarence Tew
46 Yash Gandhi 7 -100 Muhd Adham Abdullah 392-391 Jamin Dispanya
47 Neo Wei Sheng 7 -182 Chang Ching Yet 384-343 Natasha Pratesi
48 Talal Amjad 7 -328 Hamza Sheikh 354-373 Syed Taha ul Huda
49 Hamza Sheikh 7 -434 Talal Amjad 373-354 Johnston Tan
50 Javeria Arshad Mirza 6 655 Jack Durand 426-361 Faraad Moyce
51 Yong Jian Rong 6 287 Shahzaib Khatri 376-518 Sasika Jayasuriya
52 Tim Butcher 6 142 Naravit Nathapukdi 419-432 Jack Durand
53 Jack Durand 6 128 Javeria Arshad Mirza361-426 Tim Butcher
54 Arvinran Rajendran 6 32 Harendraraj Mohanraj497-386 Omari Atiba Blake
55 Kim Rubina 6 -127 Nishan Perera 409-315 Alex Leckie-Zaharic
56 Dylan D'Souza 6 -138 Joe Leqoalane 321-466 Matthew Malitao
57 Shiidheswar Ravich 6 -174 Clarence Tew 316-383 Nishan Perera
58 Nishan Perera 6 -198 Kim Rubina 315-409 Shiidheswar Ravich
59 Natasha Pratesi 6 -200 Sanchit Kapoor 333-385 Neo Wei Sheng
60 Wan Mohd Azril 6 -248 Johnston Tan 391-329 Norathep Sripasit
61 Norathep Sripasit 6 -279 Kukiat Khunpanitchot337-305 Wan Mohd Azril
62 Jamin Dispanya 6 -296 Matthew Malitao 286-485 Yash Gandhi
63 Johnston Tan 6 -368 Wan Mohd Azril 329-391 Hamza Sheikh
64 K Sudharsan Surya 6 -502 Sasika Jayasuriya 339-418 Siriwat Suttapintu
65 Omari Atiba Blake 6 -827 Amir Andi 279-473 Arvinran Rajendran
66 Amir Andi 5 174 Omari Atiba Blake 473-279 Harendraraj Mohanraj
67 Siriwat Suttapintu 5 95 Javeria Salman 407-408 K Sudharsan Surya
68 Asad Raza Merchant 5 -50 Arunan Sethu 435-299 Tanvi Binani
69 Tanvi Binani 5 -113 Faraad Moyce 452-296 Asad Raza Merchant
70 Pranav Rao 5 -184 Pang Rickson 490-231 Kukiat Khunpanitchot
71 Alex Leckie-Zaharic 5 -245 Calvin Kong 365-386 Kim Rubina
72 Faraad Moyce 5 -250 Tanvi Binani 296-452 Javeria Arshad Mirza
73 Muhd Adham Abdullah 5 -370 Yash Gandhi 391-392 Wilson Kang
74 Calvin Kong 5 -459 Alex Leckie-Zaharic 386-365 Navya Zaveri
75 Navya Zaveri 5 -595 Vikram Ajith 320-265 Calvin Kong
76 Wilson Kang 5 -640 Prema Maniam 258-410 Muhd Adham Abdullah
77 Maree Farlow 5 -707 Erica Tablan 393-309 Vikram Ajith
78 Prema Maniam 5 -768 Wilson Kang 410-258 Erica Tablan
79 Harendraraj Mohanraj 4 -374 Arvinran Rajendran 386-497 Amir Andi
80 Kukiat Khunpanitchot 4 -488 Norathep Sripasit 305-337 Pranav Rao
81 Erica Tablan 4 -695 Maree Farlow 309-393 Prema Maniam
82 Arunan Sethu 3 -692 Asad Raza Merchant 299-435 Pang Rickson
83 Vikram Ajith 2 -1854 Navya Zaveri 265-320 Maree Farlow
84 Pang Rickson 0 -3250 Pranav Rao 231-490 Arunan Sethu
HG Kitty-Jean Laginha 625