WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Anand Bharadwaj 13 812 Jeremy Khoo 339-384 Tawan Paepholsiri
2 Jeremy Khoo 12 1003 Anand Bharadwaj 384-339 Eden Choo
3 Michael McKenna 12 856 Jessica Pratesi 422-400 Sinatarn Pattanasuwa
4 Tawan Paepholsiri 12 563 Eden Choo 431-414 Anand Bharadwaj
5 Sinatarn Pattanasuwa 11 983 Mohd Bin Abdul Suma 450-405 Michael McKenna
6 Eden Choo 11 949 Tawan Paepholsiri 414-431 Jeremy Khoo
7 Victor Gwee 11 782 Yeshan Jayasuriya 482-399 Cheong Yi Hua
8 Marvi Delfin 11 534 Shaini Wilson 421-267 Oliver Garner
9 Oliver Garner 11 341 Kitty-Jean Laginha 450-339 Marvi Delfin
10 Muhammad Jahanzaib 11 237 Cheong Yi Hua 394-375 Shahzaib Khatri
11 William Kang 10 764 Shrinidhi Prakash 530-352 Yeshan Jayasuriya
12 Jayden Kuhne 10 630 Nathallie Cabaluna 471-397 Sitthicok Boonsiri
13 Cheong Yi Hua 10 501 Muhammad Jahanzaib 375-394 Victor Gwee
14 Kitty-Jean Laginha 10 496 Oliver Garner 339-450 Jessica Pratesi
15 Premkumar Nimalan 10 480 Sitthicok Boonsiri 461-339 Clarence Tew
16 Choo Zi Wei 10 409 Anisha Bandaranaike 442-353 Muhammad Shahbaz
17 Jessica Pratesi 10 392 Michael McKenna 400-422 Kitty-Jean Laginha
18 Minhaj Uddin Ahmad 10 101 Vinu Wijesekara 336-334 Anisha Bandaranaike
19 Kevin Ketagoda 10 -34 Shahzaib Khatri 392-385 Sasika Jayasuriya
20 Shahzaib Khatri 9 693 Kevin Ketagoda 385-392 Muhammad Jahanzaib
21 Yeshan Jayasuriya 9 597 Victor Gwee 399-482 William Kang
22 Nathallie Cabaluna 9 392 Jayden Kuhne 397-471 Mohd Bin Abdul Suma
23 Somphong Phosai 9 387 Muhammad Shahbaz 473-351 Javeria Salman
24 Mohd Bin Abdul Suma 9 361 Sinatarn Pattanasuwa405-450 Nathallie Cabaluna
25 Migara Jayasinghe 9 360 Visarut Ariyakajorn 395-337 Sanchit Kapoor
26 Javeria Salman 9 354 Sanchit Kapoor 466-360 Somphong Phosai
27 Sitthicok Boonsiri 9 308 Premkumar Nimalan 339-461 Jayden Kuhne
28 Anisha Bandaranaike 9 153 Choo Zi Wei 353-442 Minhaj Uddin Ahmad
29 Pasith Teeka-Uttam 9 86 Clarence Tew 399-353 Vinu Wijesekara
30 Muhammad Shahbaz 9 49 Somphong Phosai 351-473 Choo Zi Wei
31 Yash Gandhi 9 29 Chang Ching Yet 384-275 Syed Taha ul Huda
32 Neo Wei Sheng 9 -51 Talal Amjad 363-312 Shiidheswar Ravich
33 Shaini Wilson 9 -66 Marvi Delfin 267-421 Shrinidhi Prakash
34 Shrinidhi Prakash 9 -237 William Kang 352-530 Shaini Wilson
35 Sasika Jayasuriya 9 -383 Matthew Malitao 294-397 Kevin Ketagoda
36 Javeria Arshad Mirza 8 849 Hamza Sheikh 401-356 Arvinran Rajendran
37 Cheong Yi Wei 8 490 Syed Taha ul Huda 582-266 Talal Amjad
38 Clarence Tew 8 306 Pasith Teeka-Uttam 353-399 Premkumar Nimalan
39 Sanchit Kapoor 8 213 Javeria Salman 360-466 Migara Jayasinghe
40 Matthew Malitao 8 166 Sasika Jayasuriya 397-294 Naravit Nathapukdi
41 Naravit Nathapukdi 8 145 Joe Knapper 479-336 Matthew Malitao
42 Arvinran Rajendran 8 122 Jack Durand 397-358 Javeria Arshad Mirza
43 Visarut Ariyakajorn 8 117 Migara Jayasinghe 337-395 Joe Knapper
44 Dylan D'Souza 8 96 Kim Rubina 421-329 Timothy Tan
45 Joe Knapper 8 37 Naravit Nathapukdi 336-479 Visarut Ariyakajorn
46 Vinu Wijesekara 8 8 Minhaj Uddin Ahmad 334-336 Pasith Teeka-Uttam
47 Joe Leqoalane 8 -30 Timothy Tan 314-295 Kim Rubina
48 Norathep Sripasit 8 -35 Johnston Tan 413-284 Natasha Pratesi
49 Shiidheswar Ravich 8 -112 Natasha Pratesi 410-392 Neo Wei Sheng
50 Talal Amjad 8 -327 Neo Wei Sheng 312-363 Cheong Yi Wei
51 Hamza Sheikh 8 -426 Javeria Arshad Mirza356-401 Jack Durand
52 Syed Taha ul Huda 8 -575 Cheong Yi Wei 266-582 Yash Gandhi
53 Yong Jian Rong 7 391 Tim Butcher 407-288 Amir Andi
54 Asad Raza Merchant 7 137 Pranav Rao 429-277 Nishan Perera
55 Jack Durand 7 96 Arvinran Rajendran 358-397 Hamza Sheikh
56 Timothy Tan 7 28 Joe Leqoalane 295-314 Dylan D'Souza
57 Kim Rubina 7 -183 Dylan D'Souza 329-421 Joe Leqoalane
58 Jamin Dispanya 7 -187 Nishan Perera 411-282 Wan Mohd Azril
59 Muhd Adham Abdullah 7 -203 Calvin Kong 372-332 Tim Butcher
60 Wan Mohd Azril 7 -310 K Sudharsan Surya 420-367 Jamin Dispanya
61 Chang Ching Yet 7 -424 Yash Gandhi 275-384 Siriwat Suttapintu
62 Prema Maniam 7 -559 Maree Farlow 394-231 Tanvi Binani
63 Omari Atiba Blake 7 -706 Siriwat Suttapintu 451-279 Pranav Rao
64 Amir Andi 6 272 Tanvi Binani 401-406 Yong Jian Rong
65 Siriwat Suttapintu 6 205 Omari Atiba Blake 279-451 Chang Ching Yet
66 Tim Butcher 6 16 Yong Jian Rong 288-407 Muhd Adham Abdullah
67 Tanvi Binani 6 -143 Amir Andi 406-401 Prema Maniam
68 Alex Leckie-Zaharic 6 -220 Faraad Moyce 406-345 Kukiat Khunpanitchot
69 Natasha Pratesi 6 -298 Shiidheswar Ravich 392-410 Norathep Sripasit
70 Kukiat Khunpanitchot 6 -369 Harendraraj Mohanraj458-358 Alex Leckie-Zaharic
71 Nishan Perera 6 -371 Jamin Dispanya 282-411 Asad Raza Merchant
72 Calvin Kong 6 -481 Muhd Adham Abdullah 332-372 Johnston Tan
73 Johnston Tan 6 -550 Norathep Sripasit 284-413 Calvin Kong
74 Navya Zaveri 6 -570 Wilson Kang 365-322 Arunan Sethu
75 Maree Farlow 6 -761 Prema Maniam 231-394 K Sudharsan Surya
76 K Sudharsan Surya 6 -837 Wan Mohd Azril 367-420 Maree Farlow
77 Pranav Rao 5 -355 Asad Raza Merchant 277-429 Omari Atiba Blake
78 Arunan Sethu 5 -420 Vikram Ajith 496-286 Navya Zaveri
79 Faraad Moyce 5 -460 Alex Leckie-Zaharic 345-406 Wilson Kang
80 Erica Tablan 5 -580 Pang Rickson 417-256 Vikram Ajith
81 Wilson Kang 5 -810 Navya Zaveri 322-365 Faraad Moyce
82 Harendraraj Mohanraj 4 -577 Kukiat Khunpanitchot358-458 Pang Rickson
83 Vikram Ajith 2 -2173 Arunan Sethu 286-496 Erica Tablan
84 Pang Rickson 0 -3473 Erica Tablan 256-417 Harendraraj Mohanraj
HG Kitty-Jean Laginha 625