WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics
Results for MASTERS
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 David Eldar 9 1088 Tony Hunt 431-341 Edward Okulicz
2 Cameron Farlow 8 666 Olga Visser 384-381 John Holgate
3 Graeme Lock Lee 7 502 John Holgate 420-429 Esther Perrins
4 Edward Okulicz 7 443 Ron Baginski 512-331 David Eldar
5 Alastair Richards 7 346 Joanne Craig 448-377 Olga Visser
6 John Holgate 7 318 Graeme Lock Lee 429-420 Cameron Farlow
7 Esther Perrins 6 788 Peter Shaw 446-348 Graeme Lock Lee
8 Joanne Craig 6 490 Alastair Richards 377-448 Tony Hunt
9 Tony Hunt 6 388 David Eldar 341-431 Joanne Craig
10 Olga Visser 6 346 Cameron Farlow 381-384 Alastair Richards
11 Rod Talbot 6 328 Paul Richards AUS 447-335 Noel Barrett
12 Noel Barrett 6 295 Janine Whittaker 427-335 Rod Talbot
13 Bob Jackman 6 202 Caroline Scowcroft 432-344 Paul Richards AUS
14 Ivor Zetler 6 141 Glenda Foster 399-353 Janine Whittaker
15 Paul Richards AUS 6 -153 Rod Talbot 335-447 Bob Jackman
16 Janine Whittaker 6 -176 Noel Barrett 335-427 Ivor Zetler
17 Ron Baginski 6 -184 Edward Okulicz 331-512 Carmel Dodd
18 Karen Richards 6 -346 Rael Hayman 448-406 Jyoti Chandna
19 Carmel Dodd 5 530 Victor Tung 406-401 Ron Baginski
20 Jyoti Chandna 5 112 Lexie Neale 561-346 Karen Richards
21 Peter Shaw 5 35 Esther Perrins 348-446 Jane Taylor
22 Ryan Sutton 5 -40 Sharon Sorensen 470-439 Caroline Scowcroft
23 Jane Taylor 5 -50 John Barker 405-403 Peter Shaw
24 Glenda Foster 5 -156 Ivor Zetler 353-399 Chris Ostrowski
25 Caroline Scowcroft 5 -265 Bob Jackman 344-432 Ryan Sutton
26 Chris Ostrowski 5 -273 Ronnie Bennett 400-396 Glenda Foster
27 David More 5 -530 Anne Schick 427-367 Victor Tung
28 Victor Tung 4 153 Carmel Dodd 401-406 David More
29 Andrew Fisher 4 42 Sue Gergelifi 401-347 Sharon Sorensen
30 John Barker 4 7 Jane Taylor 403-405 Rael Hayman
31 Rael Hayman 4 -11 Karen Richards 406-448 John Barker
32 Sharon Sorensen 4 -143 Ryan Sutton 439-470 Andrew Fisher
33 Pat Schuberg 4 -170 Nonie English 363-298 Sunny Wright
34 Boots Moon 4 -175 Arlene Williams 368-264 Hanne Marks
35 Sunny Wright 4 -197 Tony Williams 371-360 Pat Schuberg
36 Ronnie Bennett 4 -246 Chris Ostrowski 396-400 Anne Schick
37 Anne Schick 4 -423 David More 367-427 Ronnie Bennett
38 Lexie Neale 4 -457 Jyoti Chandna 346-561 Rhona Kenyon
39 Hanne Marks 4 -480 Rhona Kenyon 409-298 Boots Moon
40 Sue Gergelifi 3 -83 Andrew Fisher 347-401 Arlene Williams
41 Tony Williams 3 -172 Sunny Wright 360-371 Nonie English
42 Nonie English 2 -604 Pat Schuberg 298-363 Tony Williams
43 Rhona Kenyon 1 -859 Hanne Marks 298-409 Lexie Neale
44 Arlene Williams 1 -1027 Boots Moon 264-368 Sue Gergelifi
HG Joanne Craig 667