WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics CHAMP
Results for CHAMP
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Trevor Halsall 17 747 Esther Perrins 287-394 Peter Kougi
2 Alastair Richards 15 1269 Nick Ivanovski 473-418 Ayorinde Saidu
3 Andrew Fisher 14.5 595 Ayorinde Saidu 398-445 Esther Perrins
4 Ayorinde Saidu 14 1311 Andrew Fisher 445-398 Alastair Richards
5 Esther Perrins 14 1033 Trevor Halsall 394-287 Andrew Fisher
6 Daniel Piechnick 14 967 John Holgate 451-353 Joanne Craig
7 Peter Kougi 13 1048 Rod Talbot 426-376 Trevor Halsall
8 Joanne Craig 13 784 Rocky Sharma 517-386 Daniel Piechnick
9 David Vanzyl 13 773 Cheah Siu Hean 528-365 Nick Ivanovski
10 Nick Ivanovski 13 615 Alastair Richards 418-473 David Vanzyl
11 John Holgate 13 454 Daniel Piechnick 353-451 Rod Talbot
12 Rod Talbot 13 377 Peter Kougi 376-426 John Holgate
13 Bob Jackman 13 295 Russell Honeybun 459-393 Rocky Sharma
14 Stephen Mooney Purse 13 141 Carol Johnsen 446-397 Roberta Tait
15 Rocky Sharma 13 70 Joanne Craig 386-517 Bob Jackman
16 Roberta Tait 12.5 528 Michael Tang 458-387 Stephen Mooney Purse
17 Mythili Rudra 12.5 79 Victor Tung 399-391 Ryan Sutton
18 Ryan Sutton 12 525 Dianne Brumby 491-381 Mythili Rudra
19 Cameron Farlow 12 432 Heather Long 387-356 Cheah Siu Hean
20 Russell Honeybun 12 397 Bob Jackman 393-459 Karen Richards
21 Cheah Siu Hean 12 301 David Vanzyl 365-528 Cameron Farlow
22 Karen Richards 12 120 Graeme Lock Lee 456-276 Russell Honeybun
23 Jyoti Chandna 12 96 Tony Hunt 356-343 Carol Johnsen
24 Carol Johnsen 12 66 Stephen Mooney Purse397-446 Jyoti Chandna
25 Paul Richards AUS 12 -254 Tracey Kneebone 485-355 Michael Tang
26 Michael Tang 11.5 123 Roberta Tait 387-458 Paul Richards AUS
27 Adam Kretschmer 11 1416 Jane Taylor 448-380 Victor Tung
28 Victor Tung 11 556 Mythili Rudra 391-399 Adam Kretschmer
29 Tim Mason 11 496 Ivor Zetler 467-318 Dianne Brumby
30 Dianne Brumby 11 400 Ryan Sutton 381-491 Tim Mason
31 Michael Cameron 11 248 Ron Baginski 411-360 Tony Miller
32 Tony Miller 11 155 Dianne Davis 460-302 Michael Cameron
33 Heather Long 11 81 Cameron Farlow 356-387 Tony Hunt
34 Edie Mueller 11 32 Carmel Dodd 406-374 Ruth MacInerney
35 Ruth MacInerney 11 -123 Julie Brice @40 424-376 Edie Mueller
36 Noel Barrett 11 -143 Julie Belle 437-359 Graeme Lock Lee
37 Graeme Lock Lee 11 -188 Karen Richards 276-456 Noel Barrett
38 Tracey Kneebone 11 -257 Paul Richards AUS 355-485 Martin Waterworth
39 Martin Waterworth 11 -697 Angie Pearse 449-337 Tracey Kneebone
40 Ivor Zetler 10.5 -574 Tim Mason 318-467 Jane Taylor
41 Barry Jordan 10 166 Robin Andersen 466-400 Ron Baginski
42 Jane Taylor 10 134 Adam Kretschmer 380-448 Ivor Zetler
43 Ron Baginski 10 113 Michael Cameron 360-411 Barry Jordan
44 Tony Hunt 10 80 Jyoti Chandna 343-356 Heather Long
45 Lewis Hawkins 10 65 Peter Shaw 465-305 Carmel Dodd
46 Carmel Dodd 10 26 Edie Mueller 374-406 Lewis Hawkins
47 Tengku Asri 10 -14 Arnold Appelhof 444-276 Julie Brice @40
48 Antonios Syrigos 10 -45 Louise Love 422-299 Dianne Davis
49 Julie Brice @40 10 -90 Ruth MacInerney 376-424 Tengku Asri
50 Dianne Davis 10 -168 Tony Miller 302-460 Antonios Syrigos
51 Robin Andersen 10 -349 Barry Jordan 400-466 Julie Belle
52 Julie Belle 10 -468 Noel Barrett 359-437 Robin Andersen
53 Owen Randall 10 -704 Liz Blanch 364-352 Marie London
54 John Barker 10 -785 Teresa Dean 373-337 Angie Pearse
55 Marie London 9.5 -590 Frank Csarics 395-352 Owen Randall
56 Angie Pearse 9 -20 Martin Waterworth 337-449 John Barker
57 Pat Schuberg 9 -107 Norma Fisher 458-322 Susan MacGillivray
58 Peter Shaw 9 -195 Lewis Hawkins 305-465 Arnold Appelhof
59 Susan MacGillivray 9 -269 Antony Kimber 420-384 Pat Schuberg
60 Ray Alford 9 -283 Cheryl Michler 436-314 Teresa Dean
61 Arnold Appelhof 9 -355 Tengku Asri 276-444 Peter Shaw
62 Teresa Dean 9 -374 John Barker 337-373 Ray Alford
63 Louise Love 9 -450 Antonios Syrigos 299-422 Martin Rose
64 Martin Rose 9 -761 Francoise Finlayson 384-355 Louise Love
65 Janine Whittaker 9 -971 Mary McMahon 411-311 Frank Csarics
66 Liz Blanch 8.5 -186 Owen Randall 352-364 Trish Reynolds
67 Frank Csarics 8.5 -746 Marie London 352-395 Janine Whittaker
68 Norma Fisher 8 -106 Pat Schuberg 322-458 Tony Williams
69 Trish Reynolds 8 -318 Helen Metaxas 355-344 Liz Blanch
70 Antony Kimber 8 -343 Susan MacGillivray 384-420 Helen Metaxas
71 Mary McMahon 8 -562 Janine Whittaker 311-411 Hailey Sutton
72 Cheryl Michler 8 -596 Ray Alford 314-436 Francoise Finlayson
73 Tony Williams 7 -375 Lexie Neale 433-455 Norma Fisher
74 Trish Brighton 7 -407 Hailey Sutton 337-463 Jan Hill
75 Moana Nepia 7 -541 Jan Hill 390-420 Lexie Neale
76 Helen Metaxas 7 -920 Trish Reynolds 344-355 Antony Kimber
77 Francoise Finlayson 6 -222 Martin Rose 355-384 Cheryl Michler
78 Lexie Neale 6 -662 Tony Williams 455-433 Moana Nepia
79 Hailey Sutton 6 -1094 Trish Brighton 463-337 Mary McMahon
80 Jan Hill 5 -802 Moana Nepia 420-390 Trish Brighton
HG Edie Mueller 612