WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics CHAMP
Results for CHAMP
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Trevor Halsall 19 784 Stephen Mooney Purse459-446
2 Andrew Fisher 17.5 711 Nick Ivanovski 482-472
3 Ayorinde Saidu 16 1294 Esther Perrins 384-368
4 Alastair Richards 16 1180 Joanne Craig 457-481
5 Peter Kougi 15 1177 Daniel Piechnick 399-344
6 Esther Perrins 15 1025 Ayorinde Saidu 368-384
7 Daniel Piechnick 15 886 Peter Kougi 344-399
8 Nick Ivanovski 15 853 Andrew Fisher 472-482
9 Joanne Craig 15 742 Alastair Richards 481-457
10 Cheah Siu Hean 15 687 John Holgate 458-299
11 Bob Jackman 15 438 Rod Talbot 465-330
12 Stephen Mooney Purse 15 388 Trevor Halsall 446-459
13 Rocky Sharma 15 249 Roberta Tait 445-329
14 Tim Mason 14 781 Cameron Farlow 494-324
15 Russell Honeybun 14 591 Mythili Rudra 493-398
16 John Holgate 14 297 Cheah Siu Hean 299-458
17 Rod Talbot 14 253 Bob Jackman 330-465
18 Noel Barrett 14 221 David Vanzyl 476-363
19 Carol Johnsen 14 174 Tracey Kneebone 429-323
20 Paul Richards AUS 14 -210 Jyoti Chandna 381-335
21 Roberta Tait 13.5 331 Rocky Sharma 329-445
22 Mythili Rudra 13.5 -36 Russell Honeybun 398-493
23 Victor Tung 13 1045 Michael Tang 596-302
24 Ron Baginski 13 481 Ryan Sutton 513-403
25 Michael Cameron 13 419 Carmel Dodd 428-347
26 David Vanzyl 13 293 Noel Barrett 363-476
27 Cameron Farlow 13 265 Tim Mason 324-494
28 Edie Mueller 13 136 Karen Richards 469-338
29 Tony Miller 13 72 Heather Long 393-377
30 Jyoti Chandna 13 69 Paul Richards AUS 335-381
31 Robin Andersen 13 -214 Tony Hunt 456-347
32 Tracey Kneebone 13 -282 Carol Johnsen 323-429
33 Martin Waterworth 13 -689 Graeme Lock Lee 410-398
34 Michael Tang 12.5 -213 Victor Tung 302-596
35 Adam Kretschmer 12 1255 Dianne Brumby 422-336
36 Ryan Sutton 12 310 Ron Baginski 403-513
37 Tengku Asri 12 261 Angie Pearse 532-295
38 Heather Long 12 121 Tony Miller 377-393
39 Carmel Dodd 12 104 Michael Cameron 347-428
40 Antonios Syrigos 12 -23 Julie Brice @40 448-335
41 Ruth MacInerney 12 -98 Arnold Appelhof 385-348
42 Karen Richards 12 -232 Edie Mueller 338-469
43 Julie Belle 12 -286 Marie London 387-329
44 Graeme Lock Lee 12 -326 Martin Waterworth 398-410
45 Owen Randall 12 -530 Ivor Zetler 434-381
46 John Barker 12 -750 Pat Schuberg 401-331
47 Barry Jordan 11.5 209 Jane Taylor 370-370
48 Jane Taylor 11.5 114 Barry Jordan 370-370
49 Dianne Brumby 11 208 Adam Kretschmer 336-422
50 Angie Pearse 11 -108 Tengku Asri 295-532
51 Peter Shaw 11 -125 Dianne Davis 451-319
52 Tony Hunt 11 -139 Robin Andersen 347-456
53 Julie Brice @40 11 -174 Antonios Syrigos 335-448
54 Ray Alford 11 -225 Lewis Hawkins 416-384
55 Arnold Appelhof 11 -311 Ruth MacInerney 348-385
56 Louise Love 11 -457 Susan MacGillivray 503-382
57 Liz Blanch 10.5 171 Mary McMahon 437-257
58 Marie London 10.5 -616 Julie Belle 329-387
59 Frank Csarics 10.5 -821 Norma Fisher 498-423
60 Ivor Zetler 10.5 -872 Owen Randall 381-434
61 Pat Schuberg 10 -100 John Barker 331-401
62 Lewis Hawkins 10 -250 Ray Alford 384-416
63 Moana Nepia 10 -279 Trish Reynolds 558-445
64 Dianne Davis 10 -368 Peter Shaw 319-451
65 Teresa Dean 10 -369 Tony Williams 453-356
66 Susan MacGillivray 10 -504 Louise Love 382-503
67 Mary McMahon 10 -600 Liz Blanch 257-437
68 Martin Rose 10 -616 Jan Hill 461-289
69 Norma Fisher 9 -76 Frank Csarics 423-498
70 Trish Brighton 9 -324 Francoise Finlayson 417-294
71 Antony Kimber 9 -360 Lexie Neale 348-267
72 Trish Reynolds 9 -503 Moana Nepia 445-558
73 Cheryl Michler 9 -757 Hailey Sutton 390-349
74 Helen Metaxas 9 -883 Janine Whittaker 484-383
75 Janine Whittaker 9 -1168 Helen Metaxas 383-484
76 Tony Williams 8 -559 Teresa Dean 356-453
77 Francoise Finlayson 7 -310 Trish Brighton 294-417
78 Lexie Neale 7 -700 Antony Kimber 267-348
79 Jan Hill 7 -772 Martin Rose 289-461
80 Hailey Sutton 6 -1360 Cheryl Michler 349-390
HG Edie Mueller 612